Glass-objects

Number of items: 125

11548.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
30 000 HUF
11549.

Available for bidding
28 000 HUF
84,08
100,72
Minimum bid:
28 000 HUF
Venini jelzéssel kétrétegű üveg díszkaspó, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11550.

Available for bidding
20 000 HUF
60,06
71,94
Minimum bid:
20 000 HUF
Cenedese jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
11551.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
7 000 HUF
Flavio Poli jelzéssel piros üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
11552.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
Cenedese jelzéssel zöld üveg asztali váza/kínáló, kis kopásnyomokkal, m: 9×14 cm
11553.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 500 HUF
Kék karcagi, berekfürdői kraklé / fátyol üveg váza. Formába öntött, hibátlan. m: 30 cm
11554.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
10 000 HUF
dr. Futóné Rácz Ilus. Kézzel festett porcelán tálka. Jelzett, kopásokkal. d: 15 cm
11555.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
10 000 HUF
Art Deco likőrös palack, ezüstözött csavaros kupakkal, hámozott üveg, 1920 körül. m: 12, d: 9x9 cm, kopott.
11556.

Available for bidding
15 000 HUF
45,05
53,96
Minimum bid:
15 000 HUF
Biedermeier hámozott emlékpohár, szép gravírozott szimbólumokkal, kopott, apró csorba, XIX. század közepe. m: 16 cm
11557.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
11 000 HUF
Lalique jelzéssel üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11558.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 000 HUF
Flygsfors jelzéssel üveg kosár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11559.

Available for bidding
3 800 HUF
11,41
13,67
Minimum bid:
3 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.