Art-ceramics

Number of items: 182

11000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
360,36
431,65
Minimum bid:
120 000 HUF
Kovács Margit (1902-1977): Cseresznyéző lány, festett, mázas terrakotta, jelzett, kopott, m: 25 cm
11001.

Available for bidding
100 000 HUF
300,30
359,71
Minimum bid:
120 000 HUF
11002.

Available for bidding
70 000 HUF
210,21
251,80
Minimum bid:
70 000 HUF
11003.

Available for bidding
46 000 HUF
138,14
165,47
Minimum bid:
46 000 HUF
11004.

Available for bidding
38 000 HUF
114,11
136,69
Minimum bid:
38 000 HUF
11005.

Available for bidding
28 000 HUF
84,08
100,72
Minimum bid:
28 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, restaurált. Jelzett: GL Hungary. m: 15 cm
11006.

Available for bidding
16 000 HUF
48,05
57,55
Minimum bid:
16 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011):Raku váza. Fekete, zöld mázakkal festett kerámia, csorba. Jelzett: Gorka Lívia. m: 7,5 cm
11007.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
11 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas tálka. Sárga és fekete, zöld mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: Gorka Lívia. 16x19 cm
11008.

Available for bidding
16 000 HUF
48,05
57,55
Minimum bid:
19 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Türkiz, sárga és fekete, tört fehér mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: GL. m: 14 cm
11009.

Available for bidding
18 000 HUF
54,05
64,75
Minimum bid:
18 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas tálka. Fekete, narancs, fehér mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: GL 17x15 cm
11010.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
11 000 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Fali kaspó. Festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
11011.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.