Number of items: 347

Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. 18x24 cm
10000.

4 000 HUF
11,49
13,42
Hammer price:
4 000 HUF
10001.

20 000 HUF
57,47
67,11
Hammer price:
20 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Mitológia.  litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben
10002.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
22,99
26,85
  Add to cart
  Remove
Almásy Aladár (1946-): Feszület. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22x23,5 cm
10003.

5 000 HUF
14,37
16,78
Hammer price:
7 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Dózsa (pályázat). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5x22,5 cm
10004.

5 000 HUF
14,37
16,78
Hammer price:
12 000 HUF
András Tibor (1921-2000): Don Quijote, 1945. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 22,5x23 cm
10005.

Available
5 000 HUF
14,37
16,78
  Add to cart
  Remove
András Tibor (1921-2000): Füst Milán előad. Tus, papír, jelzés nélkül. 22x30,5 cm
10006.

Available
4 000 HUF
11,49
13,42
  Add to cart
  Remove
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymarosi kis ház. Rézkarc, papír, jelzett, Aszódi Weil Erzsébet autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm
10007.

Available
3 400 HUF
9,77
11,41
  Add to cart
  Remove
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bulgár utca, rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, 29,5×44,5 cm
10008.

2 800 HUF
8,05
9,40
Hammer price:
2 800 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
10009.

Available
5 000 HUF
14,37
16,78
  Add to cart
  Remove
Bajor Ágost (1892-1958): Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
10010.

Available
5 000 HUF
14,37
16,78
  Add to cart
  Remove
Bak Judit (?-): Lélekházak, falu szélén. Olaj, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 35x25 cm
10011.

Available
8 000 HUF
22,99
26,85
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.