Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 244

10348.

180 000 HUF
486,49
529,41
10349.

50 000 HUF
135,14
147,06
10350.

24 000 HUF
64,86
70,59
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött osztrák vagy német festő alkotása: Hölgy virágokkal. Olaj, vászon. Szélein egészen apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. 67x50 cm
10351.

40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül, feletehően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Kisbaba nyuszi családdal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm
10352.

12 000 HUF
32,43
35,29
Olvashatatlan jelzéssel, XIX sz. végén/XX. elején működött festő alkotása: Női portré, 1899. Szén, kréta, papír. Sérült 57,5×40,5 cm
10353.

9 000 HUF
24,32
26,47
Ebenspanger (?) jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír., lapon apró foltokkal. Régi, kissé kopott fa keretben. 20x29 cm
10354.

9 000 HUF
24,32
26,47
10355.

11 000 HUF
29,73
32,35
10356.

11 000 HUF
29,73
32,35
Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli társaság. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
10357.

19 000 HUF
51,35
55,88
S. Damms jelzéssel: Holland kikötő. Olaj, vászon. 60x90cm, szép keretben.
10358.

80 000 HUF
216,22
235,29
10359.

18 000 HUF
48,65
52,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF