Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 244

Perlmutter Izsáknak tulajdonítva (1866-1932): Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, 46×35 cm keretben, hátoldalán a Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (224/1964), Bírálati leírás: Alkotó: Perlmutter Izsák, Műcím: Erdei jelenet, Technika: olaj/karton, Méret:45x35 cm, Bírálat: Perlmutter Izsák jelzett képe, közepes kvalitású.
10348.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
180 000 HUF
517,24
604,03
  Add to cart
  Remove
10349.

Available
50 000 HUF
143,68
167,79
  Add to cart
  Remove
10350.

Available
24 000 HUF
68,97
80,54
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött osztrák vagy német festő alkotása: Hölgy virágokkal. Olaj, vászon. Szélein egészen apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. 67x50 cm
10351.

40 000 HUF
114,94
134,23
Hammer price:
40 000 HUF
Jelzés nélkül, feletehően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Kisbaba nyuszi családdal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm
10352.

12 000 HUF
34,48
40,27
Hammer price:
12 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XIX sz. végén/XX. elején működött festő alkotása: Női portré, 1899. Szén, kréta, papír. Sérült 57,5×40,5 cm
10353.

Available
9 000 HUF
25,86
30,20
  Add to cart
  Remove
Ebenspanger (?) jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír., lapon apró foltokkal. Régi, kissé kopott fa keretben. 20x29 cm
10354.

9 000 HUF
25,86
30,20
Hammer price:
9 000 HUF
10355.

Available
11 000 HUF
31,61
36,91
  Add to cart
  Remove
10356.

Available
11 000 HUF
31,61
36,91
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli társaság. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
10357.

19 000 HUF
54,60
63,76
Hammer price:
20 000 HUF
S. Damms jelzéssel: Holland kikötő. Olaj, vászon. 60x90cm, szép keretben.
10358.

Available
80 000 HUF
229,89
268,46
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül, a XX. sz. elején v. közepén működött magyar festő. Imádkozó szent Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm
10359.

Available
18 000 HUF
51,72
60,40
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.