22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
cca 1890 A Habsburg császári-királyi család Erzsébettel (Sisi), Ferenc Józseffel stb., kromolitográfia, papír, üvegezett fa keretben, 41x31 cm, lap alján egy későbbi, ismeretleneket ábrázoló fotóval