Engravings

Number of items: 59

Winkles, Henry (1800-1860?): Buda (Ofen), 1840 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 7x11 cm
10609.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 200 HUF
Théodore Valerio (1819-1879): Heves megyei földműves népviselete, 1851-54 körül. Rézmetszet, hidegtű, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, kissé foltos, 29x18,5 cm
10610.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,63
Minimum bid:
2 400 HUF
cca 1800-1850: Napóleon koronázása (Krönung Napoleons). Színezett metszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 8x11,5 cm
10611.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
1888 A Life agazin híres személyeket ábrázoló képtáblái, mellékletei. 35 db fénnyomat, egészvászon, borítóval. Koszos. 35x26 cm
10612.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 000 HUF
cca 1890 A Habsburg császári-királyi család Erzsébettel (Sisi), Ferenc Józseffel stb., kromolitográfia, papír, üvegezett fa keretben, 41x31 cm, lap alján egy későbbi, ismeretleneket ábrázoló fotóval
10613.

Available for bidding
22 000 HUF
66,07
79,14
Minimum bid:
22 000 HUF
5 db litográfia a Díszítőművészet c. lapból
10614.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
5,04
Minimum bid:
1 400 HUF
1848 Das Lied der Glocke - A harang dala. A műncheni Kunstverein tagjai számára készült nagyméretű acélmetszet. Szakadással 80x60 cm + hozzá egy nagy méretű festményreprodukció, szakadással 80x60 cm
10615.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,60
Minimum bid:
1 000 HUF
cca 1850-1890: Cethal és bálna. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 25x35 cm
10616.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1850-1890: Állatokk (Zerge, kecske, teve, marha stb.). Színes litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 28x36 cm
10617.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1850-1890: Madarak (strucc, gólya, sirály, hattyú stb.). Színes litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, lap közepe javított, 28,5x36,5 cm
10618.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1850-1890: Maszlag és nadragulya. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 28x36 cm
10619.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Louis-Auguste Girardot (1856-1933): Keleti szépség (Femme du Riff). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, üvegezett fa keretben, 31,5x23 cm
10620.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.