Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 44

Andre V. Dimanche (1901-1988): Cigiző vagány. Bronz, márvány talapzaton. / Smoking thug. Bronze on marble statue 13,5 cm
11737.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
48,05
57,55
Minimum bid:
16 000 HUF
Adolphe Rivet (1855-1908) Búgócsigás fiú, térdnadrágos fiú 1re Toupie et 1re culotte jelzett, bronzírozott spiáter szobor pár. A nadrágos sérült. m: 19 xm
11738.

Available for bidding
16 000 HUF
48,05
57,55
Minimum bid:
16 000 HUF
Női alak mozdulat közben, Art deco stílusú bronz szobor márvány talapzaton. Jelzés nélkül, alján sérült címkével: George William, Secretar(y of the) Treasur(y) felirattal (George William Miller (1925-2006), az Egyesült Államok volt pénzügyminisztere ?). Sérült, a talapzatból kijár, m: 35 cm
11740.

Női alak mozdulat közben, Art deco stílusú bronz szobor márvány talapzaton. Jelzés nélkül, alján sérült címkével: "George William, Secretar(y of the) Treasur(y)" felirattal (George William Miller (1925-2006), az Egyesült Államok volt pénzügyminisztere ?). Sérült, a talapzatból kijár, m: 35 cm

Available for bidding
20 000 HUF
60,06
71,94
Minimum bid:
20 000 HUF
Király Róbert: Eger szépe bronz kutya szépségverseny plakett fa alapon. d: 9,5 cm
11741.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B. tokban (80mm) T:1-,2
11742.

Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti "Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B." tokban (80mm) T:1-,2

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Volán - Ikarus két oldalas bronz plakett jelzés nélkül. d: 10 cm
11743.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Szerencsehozó elefánt, faragott fa, kopott, m: 6 cm
11744.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Zsemlye Ildikó (1969-): Vonat, bronz, jelzett, 15×10 cm
11745.

Available for bidding
80 000 HUF
240,24
287,77
Minimum bid:
80 000 HUF
Apollón és Diana műgyanta büszt, apró sérülésekkel, m: 15 cm
11746.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 200 HUF
Részeges vietnámi szerzetes, faragott fa, jelzés nélkül, m: 23 cm
11747.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 000 HUF
Vízhordó. Bronz szobrocska. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül. Fa talapzaton. 17 cm
11748.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
Keleti bölcs szarvassal, faragott egzotafa, botja sérült és ragasztott, m: 38cm
11749.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,63
Minimum bid:
2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.