Printed Materials

Number of items: 211

1896 A Jézus társasági kalocsai érseki főgymnásium értesítője az 1896-97. iskolai évre. 125 p. Kissé sérült papírborítóval
14027.

1 000 HUF
1896 Tárczanaptár a művelt világ részére, 1897. Métermérték-számítási kivonattal. Emlékül a Milleniumi kiállítás alkalmából. Bécs, Perles Mór. Minikönyv, hiányos, 5x3,5 cm
14028.

1 000 HUF
1899 A Magyarország október 6.-i különszáma az Aradi Vértanúk halálának 50 évfordulójára
14029.

3 000 HUF
14030.

3 000 HUF
cca 1900 Budapest látképe, fametszet, 10,5-17,5 cm
14031.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1900 Herr und Frau Ervin von Steinbach / Steinbach Ervin és felesége dombornyomott címeres névjegykártyája, kissé foltos
14032.

1 000 HUF
cca 1900-1910 Miskolc város látképe 1885-ben, Szinay István fényképész fölvétele után. Bp.-Eperjes, Divald Károly, kartonra kasírozva, 26x36 cm
14033.

2 000 HUF
cca 1900-1910 2 db régi Ferdinand von Reznicek (1869-1909) szecessziós illusztráció: München-Bozen. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az Unter vier Augen c. albumból, 26x19,5 cm, üvegezett fa keretben + Fandango. Színes nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 26,5x20,5 cm
14034.

cca 1900-1910 2 db régi Ferdinand von Reznicek (1869-1909) szecessziós illusztráció: München-Bozen. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, az "Unter vier Augen" c. albumból, 26x19,5 cm, üvegezett fa keretben + Fandango. Színes nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 26,5x20,5 cm

2 000 HUF
1908 A Budapesti Árú- és Értéktőzsde szabadságtéri palotája építésének története és az épület műszaki leírása. Bp., 1908, Patria Irodalmi Vállalat. Haránt alakú, zsinórfűzött, szecessziós díszítésű kiadvány, fekete-fehér képekkel illusztrálva, néhány lapon kisebb szakadással, 34,5x24,5 cm
14035.

1908 A Budapesti Árú- és Értéktőzsde szabadságtéri palotája építésének története és az épület műszaki leírása. Bp., 1908, "Patria" Irodalmi Vállalat. Haránt alakú, zsinórfűzött, szecessziós díszítésű kiadvány, fekete-fehér képekkel illusztrálva, néhány lapon kisebb szakadással, 34,5x24,5 cm

6 000 HUF
1909-1911 Magyar Lakatosmesterek Lapja 11 db száma, sérült, rossz állapotban
14036.

1 800 HUF
cca 1910 Vegyes Tátrai helyszíneket ábrázoló nyomtatvány, 4 db: Szász Emil: Fehértavi csúcs a Kopahegyről télen; Csepcsányi Tibor: Zöldtavi völgy, Kregeczy Tibold: Kistarpataki völgy télen, Schmidt Nándor: Fecsketorony a Nagypapirusz völggyel, 11,5x18 cm és 11,5x20 cm közötti méretben
14037.

2 000 HUF
cca 1910-20 kb 20 db ofszet illusztráció a Díszítőművészet c, újságból
14038.

1 400 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF