Printed Materials

Number of items: 211

cca 1800 Andenken an die Mission, német nyelvű katolikus nyomtatvány, J. Schmid Linz nyomása, 4 sztl oldal, sérült, kissé foltos,
14015.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
6,47
Minimum bid:
1 800 HUF
1851 Ofen, Kundmachung, K. K. Finanz-Landes-Direktion für Ungarn / Buda, a cs. és kir. országos pénzügyigazgatóság hirdetménye dohánytermékekre vonatkozó adók tárgyában, német nyelven
14016.

Available for bidding
7 000 HUF
21,02
25,18
Minimum bid:
7 000 HUF
1852 Tőszer János, alias Bunkó volt honvéd, mátrai rabló német nyelvű rögtön bírósági ítéletének hirdetménye 25x42 cm
14017.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
8 500 HUF
1858 A Vasárnapi Újság, V. évf., 17-23. lapszáma egybekötve, Jókai Mór: A magyar Tempevölgy c. regényes tájleírásánák részleteinek első közlésével, több balatoni metszet illusztrációval, lapszéli sérülésekkel
14018.

Available for bidding
20 000 HUF
60,06
71,94
Minimum bid:
20 000 HUF
1881 Szabolcsmegyei Közlöny Nyírvidéki Értesítője IX. évfolyam 13. szám
14019.

Available for bidding
4 400 HUF
13,21
15,83
Minimum bid:
4 400 HUF
1886 A Zöldtavi völgy a Tátrában. Divald K. metszete alapján. 28x22 cm Hajtva
14020.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 000 HUF
cca 1890 Erzsébet királyné, Sisi nagy méretű fénnyomatú portréja. 26x34 cm
14021.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
10
Minimum bid:
6 000 HUF
14022.

Available for bidding
9 000 HUF
27,03
32,37
Minimum bid:
9 000 HUF
1890 Természettudományi közlöny két füzete
14023.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,60
Minimum bid:
1 000 HUF
1890-1913 Országos Középiskolai Tanáregyesületi Közlöny 5 évfolyama:  XXIV. évf. 1890-91, 1-11. sz., Szerk.: Volf György, 4+ 616 p.+1 t. ;  XLIII. évf. 1909-1910., 1-41. sz., Szerk.:Lévay Ede, VIII+783+1 p.; XLIV. évf. 1910-1911., 1-46. sz., Szerk. Lévay Ede, VIII+1071+1 p.; XLV. évf. 1911-1912.,1-43 sz., Szerk.: Lévay Ede, VIII p.+1 t.+1-992 p.; XLVI. évf., 1912-1913, 1-20. sz, Szerk.: Lévay Ede, VIII+1010+1 p. Bp. ,Az Egyesület Kiadása. Korabeli egységes átkötött félvászon-kötések, az XXIV. évfolyam kötetében ceruzás aláhúzásokkal. + Tanárok Özvegyeit és Árváit Segítő Országos Egyesület alapszabályai, szakadt, 8 p.
14024.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 500 HUF
1891 Közírás és díszírási minták mindennemű középfokú iskola számára és magánhasználatra, vágott szélek, 19p
14025.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
Minimum bid:
1 600 HUF
cca 1895 Aquincum romjai és Aquincum térképe, Bp., Pallas, 24x30 cm és 24x15 cm
14026.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,76
Minimum bid:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.