12533.
404. Closed Online auction
Frames
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
3 db régi, dekoratív, aranyozott képkeret, közte 2 üveggel és fotóval, az egyik hátoldalán Hoffman Ferencz Képkereskedés és Képkeretgyár Bp. címkével, koruknak megfelelő kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 20,5x15 cm, 24x17 cm, 25x19 cm