Frames

Number of items: 16

Dekoratív régi üvegezett fa keret, hímzett képpel, hátoldalán Richtarek Sándor képkeretező 1940 körüli bélyegzőjével, belső méret: 31,7x21,8 cm
12517.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Dekoratív üvegezett fa keret régi csendélet nyomattal, másik Charles Gounod (1818-1893) francia zeneszerző portréjával. Látható méret: 14,5x19 és 18,5x14 cm
12518.

Available for bidding
1 800 HUF
6,47
Minimum bid:
1 800 HUF
Dekoratív üvegezett fa keret, firenzei részlet ábrázolással, papír, látható méret: 23x17 cm
12520.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 000 HUF
Faragott, díszes üvegezett képkeret, benne fiú arckép: Márciusi ifjú, tus, papír, sérült, 22x16cm
12521.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 000 HUF
Üvegezett fa képkeret, szecessziós reprodukcióval, nyomat, papír, 28×20 cm
12522.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,76
Minimum bid:
1 600 HUF
Üvegezett fa képkeret Márton Ferenc (1884-1940) Jézus nyomattal, keret alsó részén apró sérülésekkel, belső méret: 36,8×29,7 cm
12523.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,19
Minimum bid:
2 200 HUF
3 db üvegezett fa képkeret francia militária ábrázolásokkal, XIX sz. végi typogravure metszetetek után készült modern ofszet nyomatok. Látható méret: 40x29,6 cm, 43x34 cm és 39,8x28,7 cm,
12524.

Available for bidding
3 600 HUF
12,95
Minimum bid:
3 800 HUF
Dekoratív, üvegezett régi fa keret német nyelvű hímzett felirattal, litografált paszpartuval, kereten kopásnyomokkal, látható méret: 38,5x28,4 cm
12525.

Available for bidding
2 400 HUF
7,21
8,63
Minimum bid:
2 400 HUF
10 db kisméretű keret 15x20 cm
12526.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,60
Minimum bid:
1 200 HUF
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 56,2x78,3 cm. Éleinél sérült.
12527.

Available for bidding
7 500 HUF
22,52
26,98
Minimum bid:
7 500 HUF
12528.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 000 HUF
Esküvői fényképtartó, ezüstözött fém. 23x28cm
12529.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 404:
From  12 October to 21 October
Viewing: from 18  to 25 October
Payment deadline is 5 November

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.