Documents Number of items: 134
2493240
12631
404
Documents
Other collectibles
1918 Cégjegyzési okirat Lakásépítő Rt. részére
1 000 HUF
2495160
12632
404
Documents
Other collectibles
1919 Bp., a Lengyel Köztársaság Magyarországi Képviselete által kiállított kétnyelvű oltalomlevél a Tanácsköztársaság idejéből, lengyelországi illetőségű magyar személy részére, fényképpel, pecsétekkel, két későbbi feljegyzéssel. Hajtva, kissé sérült, foltos, 34x21 cm
12 000 HUF
2399063
12633
404
Documents
Other collectibles
1920 Nagyvárad Felső kereskedelmi Iskola találkozási szerződés egy aláírt és egy kitöltetlen példány
1 200 HUF
2494383
12634
404
Documents
Other collectibles
1920 Balassagyarmat, halászjegy, középen hajtott
5 000 HUF
2492876
12635
404
Documents
Other collectibles
1922-1927 Magyar Királyi Államvasutak 2 db személyi azonossági igazoló jegy
1 400 HUF
2492310
12636
404
Documents
Other collectibles
1922 Magyar Királyi Államvasutak személyazonossági igazolójegye keményhátú fotón
1 000 HUF
2381853
12637
404
Documents
Other collectibles
1923 Nagy méretű litografált tanulólevél elektrotechnikus részére. 65x48 cm
1 000 HUF
2465027
12638
404
Documents
Other collectibles
cca 1923-24 Pázmány Péter Tudományegyetem fényképes leckekönyv, Ifj. Szinnyei József rektor valamint Négyesy László, Gombocz Zoltán, Császár Elemér, Eckhardt Sándor, Áldásy Antal tanárok aláírásaival, okmánybélyegekkel, kopott vászonkötésben
1 000 HUF
2492814
12639
404
Documents
Other collectibles
1923 Szerb Horvát Szlovén Királyság által kiállított útlevél, I. Péter neve I. Sándorra javítva
4 000 HUF
2494206
12640
404
Documents
Other collectibles
1924 Pázmány Péter Tudományegyetem által kiállított diploma
1 600 HUF
2465048
12641
404
Documents
Other collectibles
cca 1925-26 A Párizsi Egyetemen tanuló magyar hallgató fényképes leckekönyve, többek közt Joseph Bédier, Fernand Baldensperger, Henri Chamard, Fortunat Strowski tanárok aláírásaival, kopott vászonkötésben / autograph signatures
2 000 HUF
2462768
12642
404
Documents
Other collectibles
1926-1943 Vadászjegy, fénykép nélkül, hiánnyal + fegyvertartási engedély
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035