Antique Number of items: 64
2356961
11697
404
Antique
Other collectibles
Menyasszonyi fátyollal díszíttet népies vallásos kép, 1900 körül. Közepén Máriát és a kisdedet ábrázoló nyomattal, alatta feltehetően a házaspár monogramjaival. Sérült. Üvegezett, korabeli keretben, 50×39 cm
6 000 HUF
2194274
11698
404
Antique
Other collectibles
7 000 HUF
2440388
11699
404
Antique
Other collectibles
cca 1900 figurális tintatartó, bronz, jelzés nélkül, üveg hiány, 8,5×11,5 cm, m:11,5 cm
8 000 HUF
2492722
11700
404
3200
Antique
Other collectibles
Viharágyú, öntöttvas, rozsdás, XIX. sz. m: 13 cm. Olyan ágyú, amelynek lövéseivel régebben a gyülekező viharfelhőket próbálták szétzavarni.
3 200 HUF
2492257
11701
404
Antique
Other collectibles
Hegyi Emánuel (1877-1944) jogász, zongoraművész, a Zeneművészeti Főiskola zongora tanárának, a tanítványai által adományozott emlékplakett, hadiárvák neveltetése céljából, 1916. Fémlemez, puttó figurákkal plasztikusan díszített, falemezre applikálva, jelzés nélkül, kopott. Korabeli, kopott fa keretben. 25x18 cm
8 000 HUF
2444638
11702
404
36000
Antique
Other collectibles
Csont nyelű sétapálca
Fa, fém és csont. Ébenfeketére pácolt és politúrozott pálca,fölül ezüstözött gyűrűkkel. XIX. század vége, Korának megfelelő állapotban. H: 87 cm
36 000 HUF
2295754
11703
404
Antique
Other collectibles
Kovácsoltvas fali tükör. 51x82 cm
3 000 HUF
2463644
11704
404
3800
Antique
Other collectibles
Szecessziós asztali kínálótál, jelzés nélkül, kopott, 36×20 cm
3 800 HUF
2470690
11705
404
Antique
Other collectibles
Ezüstözött alpakka morzsalapát bárói koronával KL monogrammal. Jelzett. 27,5 cm
12 000 HUF
2497110
11706
404
Antique
Other collectibles
Antik tűzi aranyozott bronz fali gyertyatartó. Hiányos. m: 25x21cm
18 000 HUF
2497174
11707
404
Antique
Other collectibles
Figurális, sárkányos zsírkő váza, faragott, Kína, 1920 körül. m: 18 cm, kopott.
10 000 HUF
2497165
11708
404
Antique
Other collectibles
Mozsár törő nélkül. Öntött, patinázott bronz, XIX. század, kopott, m: 6 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035