10433.
403. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm