Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 246

Hermann Kothe jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, farost. 53x39,5 cm
10517.

9 000 HUF
24,32
26,47
Kovács jelzéssel: Jézus. Olaj, falemez. Sérült fa keretben. 46x33,5 cm
10518.

8 000 HUF
Kubányi Lajos jelzéssel: Hintó és huszár. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 50×62,5 cm
10519.

22 000 HUF
59,46
64,71
2 db tájkép, egyik Láng jelzéssel, olaj, karton, korabeli sérült keretben. 24,5x18cm
10520.

6 000 HUF
LA 1916 jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, vászon. 54,5×78 cm
10521.

4 000 HUF
Laczkó 917. II. 21 jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, karton. Kisebb felületi sérülésekkel. Sérült fa keretben. 31x47,5 cm.
10522.

6 000 HUF
Lázár K. jelzéssel: Remény az őszi erdőben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
10523.

2 400 HUF
Liptai A. jelzéssel: Birkanyáj. XX. század első fele. Olaj, vászon, szép dekoratív keretben. 60x70 cm
10524.

30 000 HUF
81,08
88,24
LM 2002 jelzéssel: Csendélet kerámiákkal. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26,5×42,5 cm
10525.

8 000 HUF
L Szántó jelzéssel a hátoldalán: Vízió, 1965. Zománcfesték, farost. Fa keretben. 40x30 cm
10526.

3 000 HUF
Marija V jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 33,5x49,5 cm
10527.

7 000 HUF
18,92
20,59
Mayer Imre jelzéssel: Erőd a víz partján. Akvarell, papír. Mellé fa keret, 21,5×29 cm
10528.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF