Engravings

Number of items: 94

Gyurits Antal (1819-1892) ismeretterjesztő és pedagógiai író, műfordító. litográfia. 24x20 cm Kartonon
10705.

1 000 HUF
2,82
3,23
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Budapest, Ferenc József kőpart és Lánchíd, acélmetszet, 12×15,5 cm
10706.

2 400 HUF
6,78
7,74
cca 1800 Maria Hilft in dem gottes haus deren w. w. Erwirdigen Frauen Elisabeth inerin zu Ofen, szentkép, fametszet, papír, jelzés nélkül, 12x8 cm
10707.

4 000 HUF
11,30
12,90
1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, sérült, foltos, 17x11 cm
10708.

1 000 HUF
2,82
3,23
Adolf. Hitler: Fromelles Verbandstelle akvarellről készült nyomat 15x23 cm
10709.

1 000 HUF
2,82
3,23
Dán dog. rotációs fametszet jelzett, üvegezett keretben. 15x11 cm
10710.

1 200 HUF
3,39
3,87
cca 1850 Wissegrád színezett acélmetszet. Üvegezett keretben 10x15 cm
10711.

4 000 HUF
11,30
12,90
cca 1860 Festetich László ménesakla Keszthely környékén (Fenékpuszta) fametszet üvegezett keretben 16x12 cm
10712.

2 000 HUF
5,65
6,45
Régi pest Vigadó Acélmetszetű képe cca 1840 Frédérick Lemaître a hajóhíddal Üvegezett keretben 11 x15 cm
10713.

4 000 HUF
11,30
12,90
cca 1870 Szolnoki vasútállomás fametszetű kép e üvegezett keretben 11x18 cm
10714.

2 400 HUF
6,78
7,74
1789 II. Rákóczi György (1621-1660) egész alakos képe. Ant Tischler rézmetszete. Megjelent: Grondski, Samuel de Grondi: Historia Belli Cosacco-Polonic. Pest, 1789, hibátlan 13x18 cm
10715.

5 000 HUF
14,12
16,13
Antik kínai fametszet. XVIII-XIX. sz. Pecséttel jelzett. / Chinese woodcut 22x14,5 cm
10716.

10 000 HUF
28,25
32,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.