Engravings

Number of items: 94

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): Pécs városa, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 11x15 cm
10693.

4 000 HUF
11,30
12,90
cca 1880 I. Vilmos császár rotációs fametszet 20x13 cm Üvegezett keretben
10694.

2 600 HUF
7,34
8,39
Ruysdal: Landschaft mit Zäunen - Tájkép kerítéssel. Rézmetszet. Üvegezett keretben 13x18 cm
10695.

1 600 HUF
4,52
5,16
cca 1900 Budapest Vigadó Rohbock metszete nyomán készült litográfia. Üvegezett keretben 12x19 cm
10696.

1 400 HUF
3,95
4,52
Ludwig Rohbock (1820-1883): Aldunasor Pesten / Untere Donauzeile in Pesth, acélmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 14×21 cm
10697.

4 800 HUF
13,56
15,48
Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (The start), 1840. Kézzel színezett litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. 40,5x60,5 cm / Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (The start), 1840. Hand coloured lithograph on paper. Framed. 40,5x60,5 cm
10698.

75 000 HUF
211,86
241,94
Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (Third fence), 1837. Kézzel színezett litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. 37x59,5 cm / Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (Third fence), 1837. Hand coloured lithograph on paper. Framed. 37x59,5 cm
10699.

75 000 HUF
211,86
241,94
Westall, Richard (1765-1836) után: Aragóniai Katalin VIII. Henrik előtt. Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé sérült., karton kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 45,5x59,5 cm
10700.

36 000 HUF
101,69
116,13
10701.

19 000 HUF
53,67
61,29
10702.

11 000 HUF
31,07
35,48
cca 1864 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Szegedin-Szeged. A képen vasúti híddal. Papír, acélmetszet, jelzett a metszeten, 13x17 cm Üvegezett keretben
10703.

4 000 HUF
11,30
12,90
1864 2 db acélmetszet, a Goethe-Galerie c. kiadvány (Lipcse, 1864, Druck und Verlag von F. A. Brockhaus) illusztrációja: Lucie, Elisabeth, 16×12 cm
10704.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.