Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 53

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club Zn díjérem, szignó nélkül (60mm) T:1-
30673.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Zn díjérem, szignó nélkül (60mm) T:1-

3 800 HUF
11,41
13,67
~1920-1930. Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1-
30674.

~1920-1930. "Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club" Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1-

4 000 HUF
12,01
14,39
1920. 1920 Kaposvári Turul Sport Egylet Br emlékérem (26x39mm) T:2
30675.

1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" Br emlékérem (26x39mm) T:2

1 000 HUF
3,00
3,60
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930 ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, Ludvig gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931 Br díjérem, gravírozva, Ludvig gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
30676.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-

8 000 HUF
24,02
28,78
Reményi József (1887-1977) 1926. Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt Al díjérem peremen BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (45mm) T:1-
30677.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:1-

4 000 HUF
12,01
14,39
Exner Károly (1850-1919) ~1930. Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (38,84g/0.800/45mm) T:1-
30678.

Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (38,84g/0.800/45mm) T:1-

11 000 HUF
33,03
39,57
30679.

2 400 HUF
7,21
8,63
~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva II., eredeti ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ jelzésű tokban (40x62mm) T:2
30680.

~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "II.", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2

5 000 HUF
15,02
17,99
30681.

5 000 HUF
15,02
17,99
Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / Football 1933. I. hely ezüstözött Br díjérem Arkanzas Bp. gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2- ezüstözés megkopott
30682.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / Football 1933. I. hely" ezüstözött Br díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2- ezüstözés megkopott

800 HUF
2,40
2,88
1934. 1934 évi turadij Br díjplakett (62x45mm) T:2
30683.

1934. "1934 évi turadij" Br díjplakett (62x45mm) T:2

1 200 HUF
3,60
1942. GTE 1942 kétoldalas Br lövészeti díjérem mellszalagon T:2
30684.

1942. "GTE 1942" kétoldalas Br lövészeti díjérem mellszalagon T:2

1 200 HUF
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.