Military Number of items: 61
2476815
31492
403
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 szennyeződés, kis ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.
1 200 HUF
2486984
31493
403
26000
Military
Numismatics
1949-1985. "Április 4-i díszszemle" 17xklf jelvény a katonai díszszemlékről + 3db "Oklevél" és 1db "Nem volt dísszemle" feliratú fém lapka. Az összesen 21db tétel eredeti, a felszabadulás 30. évfordulójára, 1975-ben kiadott díszdobozban található, melyben egészen 1975-ig mindegyik darab rögzítve van (az egyik fémlapka és az egyik jelvény ragasztása elengedett), az 1980. és 1985. évi jelvény pedig később került behelyezésre. A dobozban megvan a helye az 1990., 1995. és 2000. évi jelvényeknek is, melyek a rendszerváltás miatt már soha nem készültek el. Szép állapotú gyűjtemény!
26 000 HUF
2487156
31494
403
Military
Numismatics
~1950-1970. 7db-os Magyar Néphadsereg tétel, közte több MHK, MSzHSz jelvény, "A Magyar Néphadsereg Kiváló Századparancsnoka", 1960. "MHS Országos Elnökség - Országos Bajnokságért 1960" kitüntető Br plakett márványtalpon T:vegyes
2 000 HUF
2476684
31495
403
Military
Numismatics
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, számozott Br kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal, hozzá aranyozott miniatűr szintén felirattal, tokban T:2
2 000 HUF
2476820
31496
403
Military
Numismatics
1955. "Díszszemle 1945-1955. április 4." zománcozott fém jelvény (42x42mm) T:2
1 800 HUF
2476712
31497
403
Military
Numismatics
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon T:1,2 1957. Hungary "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon C:UNC,XF NMK 614.
1 600 HUF
2486811
31498
403
Military
Numismatics
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg, Távírász, 3. osztályos" zománcozott fém jelvény (45x35mm) T:1-,2
1 200 HUF
2486815
31499
403
Military
Numismatics
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" 4xklf fém sapkajelvény, közte "Kiváló Századparancsnok" és "Élenjáró Századparancsnok" T:1-,2
1 000 HUF
2486621
31500
403
Military
Numismatics
~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:1-
1 400 HUF
2484795
31501
403
Military
Numismatics
~1970-1980. Emlékplakett 20 év szolgálat után "MN 2983" jelzéssel, külön darabokban, a ragasztás elengedett T:1-
1 000 HUF
2342944
31502
403
Military
Numismatics
1 200 HUF
2484681
31503
403
4400
Military
Numismatics
~1970-1980. 10db különféle Magyar Néphadsereg zománcozott alakulatjelvény, szürke jelvénytartó tokban T:1,1-
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035