Military

Number of items: 61

1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 szennyeződés, kis ph. Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.
31492.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 szennyeződés, kis ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.

1 200 HUF
1949-1985. Április 4-i díszszemle 17xklf jelvény a katonai díszszemlékről + 3db Oklevél és 1db Nem volt dísszemle feliratú fém lapka. Az összesen 21db tétel eredeti, a felszabadulás 30. évfordulójára, 1975-ben kiadott díszdobozban található, melyben egészen 1975-ig mindegyik darab rögzítve van (az egyik fémlapka és az egyik jelvény ragasztása elengedett), az 1980. és 1985. évi jelvény pedig később került behelyezésre. A dobozban megvan a helye az 1990., 1995. és 2000. évi jelvényeknek is, melyek a rendszerváltás miatt már soha nem készültek el. Szép állapotú gyűjtemény!
31493.

1949-1985. "Április 4-i díszszemle" 17xklf jelvény a katonai díszszemlékről + 3db "Oklevél" és 1db "Nem volt dísszemle" feliratú fém lapka. Az összesen 21db tétel eredeti, a felszabadulás 30. évfordulójára, 1975-ben kiadott díszdobozban található, melyben egészen 1975-ig mindegyik darab rögzítve van (az egyik fémlapka és az egyik jelvény ragasztása elengedett), az 1980. és 1985. évi jelvény pedig később került behelyezésre. A dobozban megvan a helye az 1990., 1995. és 2000. évi jelvényeknek is, melyek a rendszerváltás miatt már soha nem készültek el. Szép állapotú gyűjtemény!

26 000 HUF
70,27
76,47
~1950-1970. 7db-os Magyar Néphadsereg tétel, közte több MHK, MSzHSz jelvény, A Magyar Néphadsereg Kiváló Századparancsnoka, 1960. MHS Országos Elnökség - Országos Bajnokságért 1960 kitüntető Br plakett márványtalpon T:vegyes
31494.

~1950-1970. 7db-os Magyar Néphadsereg tétel, közte több MHK, MSzHSz jelvény, "A Magyar Néphadsereg Kiváló Századparancsnoka", 1960. "MHS Országos Elnökség - Országos Bajnokságért 1960" kitüntető Br plakett márványtalpon T:vegyes

2 000 HUF
1954. Magyar Partizán Emlékérem zománcozott, számozott Br kitüntető jelvény, hátoldalon Fegyverrel a hazáért felirattal, hozzá aranyozott miniatűr szintén felirattal, tokban T:2
31495.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, számozott Br kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal, hozzá aranyozott miniatűr szintén felirattal, tokban T:2

2 000 HUF
13
1955. Díszszemle 1945-1955. április 4. zománcozott fém jelvény (42x42mm) T:2
31496.

1955. "Díszszemle 1945-1955. április 4." zománcozott fém jelvény (42x42mm) T:2

1 800 HUF
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon T:1,2 1957. Hungary Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with ribbon C:UNC,XF NMK 614.
31497.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon T:1,2 1957. Hungary "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon C:UNC,XF NMK 614.

1 600 HUF
~1960-1970. Magyar Néphadsereg, Távírász, 3. osztályos zománcozott fém jelvény (45x35mm) T:1-,2
31498.

~1960-1970. "Magyar Néphadsereg, Távírász, 3. osztályos" zománcozott fém jelvény (45x35mm) T:1-,2

1 200 HUF
~1960-1970. Magyar Néphadsereg 4xklf fém sapkajelvény, közte Kiváló Századparancsnok és Élenjáró Századparancsnok T:1-,2
31499.

~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" 4xklf fém sapkajelvény, közte "Kiváló Századparancsnok" és "Élenjáró Századparancsnok" T:1-,2

1 000 HUF
~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:1-
31500.

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti dísztokban T:1-

1 400 HUF
~1970-1980. Emlékplakett 20 év szolgálat után MN 2983 jelzéssel, külön darabokban, a ragasztás elengedett T:1-
31501.

~1970-1980. Emlékplakett 20 év szolgálat után "MN 2983" jelzéssel, külön darabokban, a ragasztás elengedett T:1-

1 000 HUF
31502.

1 200 HUF
~1970-1980. 10db különféle Magyar Néphadsereg zománcozott alakulatjelvény, szürke jelvénytartó tokban T:1,1-
31503.

4 400 HUF
11,89
12,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF