Military

Number of items: 61

Osztrák-Magyar Monarchia 1890. Bronz Katonai Érdemérem + 1914. Bronz Vitézségi Érem Br miniatűr (2x) + 1916. Károly - Csapatkereszt Zn miniatűr, frakk láncon T:1-  Austro-Hungarian Monarchy 1890. Bronze Military Merit Medal + 1914. Bronze Gallantry Medal Br miniature (2x) + 1916. Karl Troop Cross Br miniature on tuxedo chain C:AU
31480.

Osztrák-Magyar Monarchia 1890. "Bronz Katonai Érdemérem + 1914. "Bronz Vitézségi Érem" Br miniatűr (2x) + 1916. "Károly - Csapatkereszt" Zn miniatűr, frakk láncon T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br miniature (2x) + 1916. "Karl Troop Cross" Br miniature on tuxedo chain C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1914. A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2  Hungary 1914. Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration enamelled Ag decoration without hallmark, on not original ribbon C:XF  NMK 285.
31481.

1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration without hallmark, on not original ribbon C:XF NMK 285.

12 000 HUF
32,43
35,29
1914-1918. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján karikán jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, szintén függesztőkarikán WILHELM KUNZ gyártói jelzéssel T:1-  Hungary 1914-1918. Silver Cross of Merit with Crown hallmarked Ag decoration with ribbon, also on suspension ring with WILHELM KUNZ makers mark C:AU  NMK 223.
31482.

1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, szintén függesztőkarikán "WILHELM KUNZ" gyártói jelzéssel T:1- Hungary 1914-1918. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, also on suspension ring with "WILHELM KUNZ" makers mark C:AU NMK 223.

34 000 HUF
91,89
100,00
31483.

65 000 HUF
175,68
191,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. REIT. ART. DIV. 10.(Reitter Artillerie Division 10. / 10-es Lovastüzér Hadosztály) jelzett Ag sapkajelvény (8,08g/27,5x41mm) Szign: Berán Lajos (27x41mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. REIT. ART. DIV. 10. (10th Cavalary Artillery Division) hallmarked Ag cap badge. Sign.: Lajos Berán (8,08g/29x42mm) C:AU
31484.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "REIT. ART. DIV. 10.(Reitter Artillerie Division 10. / 10-es Lovastüzér Hadosztály)" jelzett Ag sapkajelvény (8,08g/27,5x41mm) Szign: Berán Lajos (27x41mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "REIT. ART. DIV. 10. (10th Cavalary Artillery Division)" hallmarked Ag cap badge. Sign.: Lajos Berán (8,08g/29x42mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
25
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 21. Hadtest ezüstözött tombak sapkajelvény. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2) (30x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. 21. KORPS silver plated tombac cap badge. ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (DESIGN LIUTENANT H. BERTLI. MADE BY GUBSCHNER, VIENNA VII/2) (30x30mm) C:AU
31485.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "21. Hadtest" ezüstözött tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "21. KORPS" silver plated tombac cap badge. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (DESIGN LIUTENANT H. BERTLI. MADE BY GUBSCHNER, VIENNA VII/2)" (30x30mm) C:AU

6 000 HUF
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2 gyártói tokban T:1- Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2 makers case C:AU NMK 245.
31486.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" gyártói tokban T:1- Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" makers case C:AU NMK 245.

36 000 HUF
97,30
105,88
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Schuck / GÁL T:2- ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda Br decoration with modern ribbon. Sign.: Schuck / GÁL C:VF edge error NMK 310.
31487.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" " Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Schuck / GÁL T:2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Schuck / GÁL C:VF edge error NMK 310.

20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. A Világháború Emlékére 1914-18 / VIRIBUS UNITIS hadifém emlékmedál modern szalagon (30mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1918. Memory of the World War 1914-18 / VIRIBUS UNITIS war metal medal with modern ribbon (30mm) C:VF
31488.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "A Világháború Emlékére 1914-18 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál modern szalagon (30mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Memory of the World War 1914-18 / VIRIBUS UNITIS" war metal medal with modern ribbon (30mm) C:VF

4 400 HUF
11,89
12,94
17
1922. Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat) aranyozott Br kitüntetés, fémjel nélkül T:2,2- / Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment) gilt Br decoration without hallmark C:XF,VF NMK 413.
31489.

50 000 HUF
135,14
147,06
1922. Magyar Ezüst Érdemérem Ag kitüntetés, eredeti de sérült mellszalaggal, fémjel nélkül T:2 patina, ph. Hungary 1922. Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII Ag decoration with damaged but original ribbon, without hallmark C:XF patina, edge errors NMK 390.
31490.

1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" Ag kitüntetés, eredeti de sérült mellszalaggal, fémjel nélkül T:2 patina, ph. Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" Ag decoration with damaged but original ribbon, without hallmark C:XF patina, edge errors NMK 390.

20 000 HUF
54,05
58,82
~1939-1945. 4xklf kitüntetéshez tartozó szalagsávok összefűzve. Benne: Vitézségi Érem szalagsáv kardokkal + Tűzkereszt szalagsáv miniatűrrel + Erdélyi részek felszabadulásának emlékére szalagsáv + Délvidéki Emlékérem T:2,2-
31491.

~1939-1945. 4xklf kitüntetéshez tartozó szalagsávok összefűzve. Benne: "Vitézségi Érem" szalagsáv kardokkal + Tűzkereszt" szalagsáv miniatűrrel + "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" szalagsáv + "Délvidéki Emlékérem" T:2,2-

3 400 HUF
9,19
10,00
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF