https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 193

Auction is over! Item soon called at the auction hall
14k Arany (Au) ékszerszett, (bross, medál, gyűrű, fülbevalópár. Jelzés nélkül. bruttó: 25g
19000.

14k Arany (Au) ékszerszett, (bross, medál, gyűrű, fülbevalópár. Jelzés nélkül. bruttó: 25g

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
780,78
EUR
,
935,25
USD
Number of bids:
0
14k Arany (Au) karlánc és nyaklánc, h: 19,5 és 35,5 cm. Jelzés nélkül. nettó: 21g
19001.

14k Arany (Au) karlánc és nyaklánc, h: 19,5 és 35,5 cm. Jelzés nélkül. nettó: 21g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
600,60
EUR
,
719,42
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, díszbozban mely kissé elvetemedett, összesen 25 db, jelzett, mesterjegyes, Nettó 1037 g + kések
19002.

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, díszbozban mely kissé elvetemedett, összesen 25 db, jelzett, mesterjegyes, Nettó 1037 g + kések

 
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
570,57
EUR
,
683,45
USD
Number of bids:
0
14k Arany (Au) ékszerszett korallokkal. Jelzés nélkül. bruttó: 21g, m: 52, h: 20,5 és 43 cm
19003.

14k Arany (Au) ékszerszett korallokkal. Jelzés nélkül. bruttó: 21g, m: 52, h: 20,5 és 43 cm

 
Sold
Starting price:
140 000 HUF
420,42
EUR
,
503,60
USD
Number of bids:
1
14K arany (Au) karkötő ametiszttel. Jelzett 15,57 g, 17,5 cm
19004.

14K arany (Au) karkötő ametiszttel. Jelzett 15,57 g, 17,5 cm

 
Sold
Starting price:
140 000 HUF
420,42
EUR
,
503,60
USD
Number of bids:
1
Arany(Au) 14 K karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,1 g
19005.

Arany(Au) 14 K karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,1 g

 
The item is not available
Starting price:
130 000 HUF
390,39
EUR
,
467,63
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) mattlézott füles tálca, jelzett, nettó: 721g, 38,5x25cm
19006.

Ezüst (Ag) mattlézott füles tálca, jelzett, nettó: 721g, 38,5x25cm

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
300,30
EUR
,
359,71
USD
Number of bids:
1
14 K Arany (Au) Nyaklánc Nefertiti medállal. Jelzett, nettó12,49g, h: 60cm
19007.

14 K Arany (Au) Nyaklánc Nefertiti medállal. Jelzett, nettó12,49g, h: 60cm

 
Sold
Starting price:
90 000 HUF
270,27
EUR
,
323,74
USD
Number of bids:
4
Ezüst(Ag) toalett garnitúra, kefe (2×), fésű (egy foghiány), tükör, jelzett, bruttó: 713,8 g
19008.

Ezüst(Ag) toalett garnitúra, kefe (2×), fésű (egy foghiány), tükör, jelzett, bruttó: 713,8 g

 
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
225,23
EUR
,
269,78
USD
Number of bids:
0
14 K Arany (Au) Karkötő. Jelzés nélkül, nettó: 9,29g, h: 21cm
19009.

14 K Arany (Au) Karkötő. Jelzés nélkül, nettó: 9,29g, h: 21cm

 
Sold
Starting price:
60 000 HUF
180,18
EUR
,
215,83
USD
Number of bids:
7
Ezüst (Ag) talpú, nagyméretű, kristály váza. Jelzett, apró horpadások, mini csorbák. m:23cm
19010.

Ezüst (Ag) talpú, nagyméretű, kristály váza. Jelzett, apró horpadások, mini csorbák. m:23cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
45,05
EUR
,
53,96
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) teás pohár tartó: Jelzett. 67g m: 7 cm
19011.

Ezüst (Ag) teás pohár tartó: Jelzett. 67g m: 7 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
18,02
EUR
,
21,58
USD
Number of bids:
10

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment