Books: Travelling, Local History

Number of items: 175

15000.

12 000 HUF
32,43
35,29
Brockhaus Illustrierter Handatlas für Freunde der Erdkunde. 22 acélmetszetű táblával. Leipzig. cca 1860 Brockhaus. Megviselt félvászon kötésben 52x42 cm
15001.

18 000 HUF
48,65
52,94
15002.

6 000 HUF
15003.

10 000 HUF
27,03
29,41
15004.

5 000 HUF
15005.

5 000 HUF
13
Hanák Kolos-Stiller János-Széky István: Mátrai és gyöngyösi kalauz. Gyöngyös, 1909., Herzog Ernő Ármin, 149+3 p.+6 (térképek,3 panoráma kép, ebből 5 kihajtható) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított, fűzött kötéssel, kissé foltos lapokkal, az utolsó térképen gyűrődésnyommal, névbélyegzőkkel. Ritka!
15006.

2 000 HUF
15007.

4 000 HUF
15008.

2 000 HUF
Laklia Tibor: Kilencszázadik éveink. Babócsa a két világháború között. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Babócsa, 1999, Babócsa Község Önkormányzata.] Kiadói papírkötés.
15009.

1 400 HUF
15010.

5 000 HUF
15011.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF