Books: Travelling, Local History

Number of items: 175

Fényes Elek: Magyar országnak, s a hozzá kapcsolt tartományoknak mostani állapotja statistikai és geographiai tekintetben. III-IV. kötet. Pest, 1837/1839, Trattner-Károlyi. 457+480 p. Korabeli egészvászon-kötésben, egybefűzve, kopott, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15000.

12 000 HUF
36,04
43,17
Brockhaus Illustrierter Handatlas für Freunde der Erdkunde. 22 acélmetszetű táblával. Leipzig. cca 1860 Brockhaus. Megviselt félvászon kötésben 52x42 cm
15001.

18 000 HUF
54,05
64,75
15002.

6 000 HUF
18,02
21,58
15003.

10 000 HUF
30,03
35,97
15004.

5 000 HUF
15,02
17,99
15005.

5 000 HUF
15,02
17,99
13
Hanák Kolos-Stiller János-Széky István: Mátrai és gyöngyösi kalauz. Gyöngyös, 1909., Herzog Ernő Ármin, 149+3 p.+6 (térképek,3 panoráma kép, ebből 5 kihajtható) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított, fűzött kötéssel, kissé foltos lapokkal, az utolsó térképen gyűrődésnyommal, névbélyegzőkkel. Ritka!
15006.

2 000 HUF
6,01
7,19
1938 Kurt Hielscher: Österreich. Landschaft und Baukunst. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus, IX+1+239 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15007.

4 000 HUF
12,01
14,39
15008.

2 000 HUF
6,01
7,19
Laklia Tibor: Kilencszázadik éveink. Babócsa a két világháború között. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Babócsa, 1999, Babócsa Község Önkormányzata.] Kiadói papírkötés.
15009.

1 400 HUF
4,20
5,04
15010.

5 000 HUF
15,02
17,99
15011.

2 400 HUF
7,21
8,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.