Books: Technics

Number of items: 20

17234.

4 000 HUF
12,01
14,39
17235.

1 800 HUF
6,47
17236.

1 600 HUF
4,80
5,76
Laklia Tibor: A magyar gázipar másfél évszázada. Történeti kronológia. 1856-2000. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Energiagazdálkodási Tudományos Egyesület. Kiadói papírkötés.
17237.

1 400 HUF
4,20
5,04
Donald S. Lopez: The National Air And Space Museum. A visit in pictures. Washinton D. C., ,Smithsonian Institution Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17238.

1 400 HUF
4,20
5,04
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
17239.

1 200 HUF
3,60
17240.

1 400 HUF
4,20
5,04
Pestal, Ernst: Áthelyezhető kötélpályák és kötéldaruk. Ford. és szerk.: Dr. Pankotai Gábor. Bp., 1963, Mezőgazdasági Kiadó. Számos fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, a lapok szélén kisebb ázásnyomokkal. Megjelent 1100 példányban.
17241.

1 400 HUF
4,20
5,04
Pobeda M-20 típusú személygépkocsi. Rövid üzemi utasítás. Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Autókezelési Szakkönyvtára. I. sz. Bp., én., Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
17242.

"Pobeda" M-20 típusú személygépkocsi. Rövid üzemi utasítás. Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Autókezelési Szakkönyvtára. I. sz. Bp., én., Autó és Alkatrészkereskedelmi N. V. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.

1 200 HUF
3,60
10
Laskowski - John: Lemezszabás. Kazán- , tartány- és vegyikészülgyártók, bádogosok, rézművesek és rokonszakmájú szakmunkások, előrajzolók részére. Függelékkel a politechnikai oktatás számára fordítota, átdolgozta és bővítette: Oródy János. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1973, Műszaki. Átkötött kopott egészvászon-kötésben.
17243.

1 600 HUF
4,80
5,76
Rózsa György: Versenyzők, versenymotorok. Bp., 1957, Sport. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
17244.

1 200 HUF
3,60
A magyar műszeripar tíz évéből. Szerk.: Szluka Emil. Bp.,é.n.,Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17245.

900 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.