2 800 HUF
Biancaneve e i Sette Nani. Stori completa e illustrazioni di Walt Disney. Milano,1940., Ed. Walt Disney Mondadori, 78+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, egy-két lapon szakadással.