1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., (1942), Aczél Testvérek. 80 p. Szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói ezüstözött, illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.