Books: Tales

Number of items: 41

Biancaneve e i Sette Nani. Stori completa e illustrazioni di Walt Disney. Milano,1940., Ed. Walt Disney Mondadori, 78+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, egy-két lapon szakadással.
17329.

2 800 HUF
7,57
8,24
Füzesi Zsuzsa: Mondókáskönyv. 5. Erdélyi gyűjtésből vál. és rajzolta: - -. Bp., 2003., Urbis. Kiadói kartonált papírkötés, a borító egyik sarkán kis sérüléssel. + Grimm: Hamupipőke. Rónai György fordítása nyomán. Füzesi Zsuzsa rajzaival. én., 2004., Black&White. Kiadói kartonált papírkötés.
17330.

1 800 HUF
Adolf Holst: Allerliebster Plunder. Kinderlieder. Paul Hen illusztrációival. Nünrberg,é.n.,E. Nister. Német nyelven. Színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel.
17331.

1 800 HUF
Frida Schanz, Kinderlust. Ein Jahrbuch für Knaben und Mädchen von acht bis zwölf Jähren. Hrsg.: - -.Vierzehnter Jahrgang. Bielefeld-Leipzig,é.n.,Velhagen &Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, hiányzó elülső szennylappal, pár lap részben kijár, sérült, egy lap kijár, kissé laza kötéssel, megviselt állapotban.
17332.

1 800 HUF
Der Jugendgarten. Eine Festgabe für die deutsche Jugend. Gegründet von Ottilie Wildermuth. Dritter Band. Stuttgart,én.,Gebrüder Kröner, Német nyelven. Fekete-fehér és színes képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, csak 4 színes képtáblákkal, a kötés részben javított, részben sérült, kijáró lapokkal, hiányzó elülső szennylappal, egy sérült lappal, megviselt állapotban.
17333.

2 400 HUF
Fülei Sz. Lajos: Otthon. Olvasmányok a serdülő ifjak számára. A szerző által dedikált. Bp.,én.,Krammer Lipót-ny., 124+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
17334.

1 800 HUF
1982 Csillagok háborúja. 1. rész. Bp., Ifjúsági Lapkiadó, 32 p. Papírkötésben, foltos borítóval, a rajzokat kiszínezték.
17335.

1 000 HUF
14
Wilhelm Busch: Max und Moritz eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München,én.,Braun und Schneider. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
17336.

1 800 HUF
Egy asszony öt férje. Eszkimó történetek. Ford.: Székely Katalin. Az utószót és a jegyzeteket írta: Boglár Lajos. Népek meséi. Bp., 1957., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17337.

1 800 HUF
Fehér virág. Vál., ford. és az utószót írta: Boglár Lajos. Népek meséi. Bp., 1959., Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
17338.

1 800 HUF
11
Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefers Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17339.

Helene Binder: Plauderstünden. Eine Festgabe zur Unterhaltung und Belehrung. Hrsg.: - -. Nürnberg, én.,Theodor Stroefer's Kunstverlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.

2 400 HUF
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., (1942), Aczél Testvérek. 80 p. Szövegközi, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói ezüstözött, illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétvált kötéssel, a lapok egy része kijár.
17340.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF