17180.
403. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Erwin Baur: Einführung in die experimentelle Vererbungslehre. Berlin, 1911., Gebrüder Borntraeger. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és 8 színes táblával. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány, néhány lapon ceruzás bejelöléssel.