Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 37

Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IV. Brünn 1787. Trassler Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, egy lap szakadt 374p. szníes táblák nélkül
17172.

8 000 HUF
24,02
28,78
Gergely Jenő-WInternitz Arnold: A tüdőtuberkulózis műtéti kezeléséről. Gyakorlati áttekintés a belorvos és sebész szempontjából. Korányi Sándor bevezetésével. Az egyik szerző, Gergely Jenő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1931, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
17173.

2 800 HUF
8,41
10,07
Székely Simon: A chrónikus ízületi bántalmak. Különös tekintettel azok rheumás megbetegedésére és ezek legujabb therápiája. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bratislava/Pozsony, 1925., Rosenbhaum H. Kiadói papírkötés.
17174.

2 800 HUF
8,41
10,07
17175.

2 400 HUF
7,21
8,63
17176.

2 400 HUF
7,21
8,63
17177.

1 600 HUF
4,80
5,76
Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912. Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.
17178.

1 400 HUF
4,20
5,04
17179.

5 000 HUF
15,02
17,99
Erwin Baur: Einführung in die experimentelle Vererbungslehre. Berlin, 1911., Gebrüder Borntraeger. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és 8 színes táblával. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány, néhány lapon ceruzás bejelöléssel.
17180.

3 800 HUF
11,41
13,67
17181.

2 000 HUF
6,01
7,19
Dr. Fehér György: A madarak összehasonlító művészeti anatómiája. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17182.

3 000 HUF
9,01
10,79
Dr. Forel Ágoston: A hypnotismus, vagy a suggestio és a psychotherapia. A kilencedik kiadás után ford.: Sztrokay Kálmán. Előszóval ellátta: Dr. Hudovernig Károly. Bp., 1921, Magyar Könyvkiadó. 270 p. Átkötött, aranyozott kartonált papírkötés, kissé sérült és hiányos címlappal, egy sérült, kissé hiányos lappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17183.

1 400 HUF
4,20
5,04

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.