Books: Hunting

Number of items: 25

1948-1951 Nimród Vadászlap. A vadászat, ebtenyésztés, solymászat, céllövészet és fegyvertechnika szaklapjának 2 száma (III. (XXXV. évf.) 4., 9. sz., 1948. máj. 1.,15.)+Magyar Vadász. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének hivatalos lapjainak 43 száma (1948 I. évf. 6-8.,10-12.; 1949. II. évf. 4.,7-20.,22-24.; 1950 1-9.,11-12.;1951 1-8. számok.) Közte egy hiányos, három sérült számmal, néhány számon ceruzás firkák, jegyzetek.
17147.

8 000 HUF
24,02
28,78
cca 1950-1951 Vadászati füzetek: Hogyan vadásszunk? I. füzet. + Amit a vadászatról tudni kell... IV.-VIII. füzet. Bp.,é.n.,Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 16 p x 6. Kiadói papírkötések, egy borítón kissé szakadt, kissé foltos, a hátsó borítóján firka, kissé foltos.
17148.

5 000 HUF
15,02
17,99
Széchenyi Zsigmond: Két kecske. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 195+3 p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül 37 egészoldalas fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal.
17149.

3 400 HUF
10,21
12,23
Avarffy Elek: Vadászutakon. Bp., 1942, Vajna és Bokor, 202+6 p. Az oldalszámozáson belül 16 tábla fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel.
17150.

3 400 HUF
10,21
12,23
17151.

18 000 HUF
54,05
64,75
17152.

18 000 HUF
54,05
64,75
Erdőmérnöki segédtáblák. Összeáll. és részben szerkesztette: Fekete Zoltán. Sopron, 1926., Rábaközi-ny., 331 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17153.

6 000 HUF
18,02
21,58
17154.

2 000 HUF
6,01
7,19
Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960,Minerva. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17155.

3 600 HUF
12,95
22
Papp László-Varga Gábor: Erdészeti termőhely és növényismeret. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17156.

2 400 HUF
7,21
8,63
17157.

2 800 HUF
8,41
10,07
Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
17158.

2 200 HUF
6,61
7,91

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.