Scout

Number of items: 7

A 75. számú Árpád cserkész csapat tabló képe. 14x9 cm
13566.

1 000 HUF
3,00
3,60
Dékány András: A fiúk királya. Lord Baden Powell élete. Lord Baden Powell rajzaival és eredeti fényképekkel. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Félvászon-kötés, kopott borítóval.
13567.

2 000 HUF
6,01
7,19
Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,én., Könyvbarátok Szövetsége,(Egyetemi-ny.), 206 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal, a gerinc alján kis sérüléssel.
13568.

1 000 HUF
3,00
3,60
13569.

1 400 HUF
4,20
5,04
Cserkész síp, felvarrók, jelvények.
13570.

5 000 HUF
15,02
17,99
cca 1920 Cserkész tablókép 9x12 cm
13571.

1 000 HUF
3,00
3,60
Márton Lajos (1891-1953): Cserkészek, nyomat, papír, kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 13×12,5 cm
13572.

1 600 HUF
4,80
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.