Photo

Number of items: 356

Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Linea Venusta), kartonra kasírozva, üvegezett keretben, 40x20 cm, külső méret: 48,5x30 cm
13074.

2 200 HUF
6,21
7,10
cca 1987 Bőle Marika: Hédi, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm
13075.

1 600 HUF
4,52
5,16
cca 1988 Kaunas (Litvánia), Irena Giedraitiené feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 12,5x18 cm
13076.

2 000 HUF
5,65
6,45
13077.

4 000 HUF
11,30
12,90
cca 1976 Illés Erzsébet: Cigány asszony, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 17,2x24 cm
13078.

1 400 HUF
3,95
4,52
cca 1985 Kaunas (Litvánia), Juraté Joceviciené feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 12,7x17,2 cm
13079.

2 400 HUF
6,78
7,74
cca 1978 Konkoly Katalin: Kompozíció, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 15,8x23,4 cm
13080.

1 400 HUF
3,95
4,52
13081.

1 400 HUF
3,95
4,52
cca 1930 Rátz György: Akt, jelzetlen fotó, 15×23,5 cm
13082.

4 000 HUF
11,30
12,90
1930 Rátz György: Csendélet, papírra ragasztott fotó, felületén törésnyom, 11×15 cm
13083.

4 000 HUF
11,30
12,90
cca 1978 Rideg Ferenc fotóművész pecsétjével jelzett, 3 db vintage fotóművészeti alkotás (Üvegcsiszoló, Parádsasvár), 24x18 cm
13084.

2 000 HUF
5,65
6,45
Seiden Gusztáv (1900-1992): 4 db fotó, közte 1 db hátoldalon feliratozva, egyik sérült, 12×17 cm
13085.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.