Historical documents, manuscripts Number of items: 41
2467179
12983
403
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 1980 Ughy István Tibor festőművész saját kezű írásával kiegészített kép katalógusa. amatőr, saját kezű nyomtatás
3 000 HUF
2483083
12984
403
Other collectibles
1992 Dr. Vezényi Pál (1935-2007) író, kritikus, újságíró levele Kéri Edit (1926- ) színművésznő, publicista számára, az 1991-ben a Parlament által elfogadott Zétényi-Takács-féle elévülési törvény tárgyában, melyben támogatását fejezi ki a kommunista bűnök elítélésének, a fasiszta bűnökkel egyenrangúként kezelésének szükségességével kapcsolatban. Kétoldalas, gépelt levél, autográf aláírással + 1977 Kéri Edit vacsorán, férje, Beszédes András és mások társaságában, 17 db fotó, hátoldalon pecséttel jelezve/feliratozva, 18x13 cm
1 200 HUF
2450009
12985
403
Other collectibles
1993 Horthy Miklós újratemetésével és szoboravatásával kapcsolatos fotók, újságkivágások, 3 db papírlapra kasírozva
1 000 HUF
2485075
12986
403
Other collectibles
Padmasambhava: A nagy felszabadulás. Yoga, amely a szellemet a maga meztelenségében ismeri fel, kézirat, 205+59p
2 000 HUF
2483808
12987
403
Other collectibles
Magyar nemesi, törökverő (?) családi címer. Olaj, vászon. Kissé sérült fa képkeretben. 47,5x38 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035