Frames

Number of items: 32

12632.

1 000 HUF
3,00
3,60
12633.

1 000 HUF
3,00
3,60
Üvegezett asztali képkeret, benne nyomtatvány, belső méret: 14×9 cm
12634.

3 200 HUF
9,61
11,51
Dekoratív üvegezett fa képkeret, Fritz Ferdinand Gehrke (1855-1916) tenisz témájú metszetével (Lawn-Tennis Platz in Homburg. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lap alja kissé foltos és szakadással. 21x31 cm
12635.

2 000 HUF
6,01
7,19
3 db modern képkeret, műanyag és fém, 18x13 cm, 21x15,5 cm, 23,5x18,5 cm
12636.

1 800 HUF
6,47
Díszes, üvegezett fa képkeret, benne igényes, magyaros témájú vászonképpel, 23,5x27 cm
12637.

1 000 HUF
3,00
3,60
9
12638.

1 000 HUF
3,00
3,60
Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Kopott. Belső méret: 36x30 cm.
12639.

2 200 HUF
6,61
7,91
9 db régi fotó dekoratív litho virágos paszpartukkal, változatos fa keretekkel. keretek mérete kb 25x30 cm
12640.

16 000 HUF
48,05
57,55
4 db, különböző méretű használat fa képkeret, apróbb hibákkal, kopásokkal, a két kisebb üveggel
12641.

1 000 HUF
3,00
3,60
Üvegezett, dekoratív müanyag képkeret virág gobleinnel, méret: 62,5x20,5 cm
12642.

2 400 HUF
7,21
8,63
Tömör fa keret. Képméret: 22x21 cm
12643.

1 000 HUF
3,00
3,60

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.