Flea Market

Number of items: 797

The memory tree féynkép tartó fém fa. eredeti dobozában 33 cm
11798.

1 600 HUF
Csuklós rajz asztali tervezőasztali neon csöves íróasztali lámpa fémből. Kopott
11799.

1 000 HUF
5 db TDK 90 perces magnó kazetta bontatlanok
11800.

1 000 HUF
15
5 db JVC 180 video kazetta VHS üresek
11801.

1 000 HUF
Vegyes játékfigura tétel
11802.

Vegyes játékfigura tétel

2 000 HUF
Szecessziós fém asztali tál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 35×18 cm
11803.

5 000 HUF
Dohányozni tilos zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, d: 25 cm
11804.

"Dohányozni tilos" zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, d: 25 cm

1 000 HUF
21
Savveszély, festett alumínium biztonságtechnikai tábla, kopásnyomokkal
11805.

1 000 HUF
Zacskónyi vegyes műszaki cikk (adapter, telefontartó, stb.)
11806.

1 200 HUF
2 db festett alumínium biztonságtechnikai tábla, kopásnyomokkal
11807.

1 000 HUF
20
Gáz! zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, d: 25 cm
11808.

"Gáz!" zománcozott fém tábla, kopásnyomokkal, d: 25 cm

1 000 HUF
31
Réz korsó rányomott mitológiai jelenettel m: 12 cm
11809.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF