Glass-objects

Number of items: 125

Üveg váza. Fújt hutaüveg, csiszolt, hibátlan. 24 cm
11471.

6 000 HUF
16,95
19,35
2 db art deco kristály lámpabura 21x14 cm HIbátlanok.
11472.

4 000 HUF
11,30
12,90
2 db Magnor Polar kristály norvég kézműves üveg mécsestartó, címkével jelzett, eredeti karton dobozában, hibátlan, d: 10,5 cm, m: 3 cm + 2 db mécses
11473.

3 000 HUF
8,47
9,68
Irizáló kraklé üveg kancsó, 6 db pohárral, kopásnyomokkal, m: 9 és 20 cm
11474.

6 000 HUF
16,95
19,35
Kristály madár figura több színű anyagában színezett, jelzett, hibátlan 25 cm
11475.

4 000 HUF
11,30
12,90
Dekoratív barackszínű üveg kínáló, alján karcolásokkal, d: 20 cm, m: 7 cm
11476.

4 000 HUF
11,30
12,90
Nagy méretű csónak formájú üveg tál. Formába öntött, hibátlan. 37x15 cm
11477.

4 000 HUF
11,30
12,90
Rogaska szlovén kristály üveg kínáló, hibátlan, d: 18 cm
11478.

3 000 HUF
8,47
9,68
2 db bolgár üveg kínáló, egyiken jelzéssel, kis csorbákkal, m: 10 cm, 15,5 cm, d: 16 cm, 24 cm
11479.

3 000 HUF
8,47
9,68
Két színezett kosár formájú kristály dísz. m: 18 cm
11480.

3 600 HUF
10,17
11,61
Dekoratív üveg váza, kézzel festett, jelzés nélkül (ismeretlen magyar üvegművész alkotása), apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
11481.

5 000 HUF
14,12
16,13
Nagyméretű ólomkristály váza, metszett, kis csorbákkal, kopással, m: 25 cm
11482.

3 000 HUF
8,47
9,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.