11439. 402. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Távol-keleti teás/kávés csésze aljjal, plasztikus, kézzel festett díszítéssel, jelzés nélkül, kisebb mázsérülésekkel, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 6 cm és d: 12 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert