4 000 HUF
18
Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Felületén kidomborodó, színes zománccal festett keleties virágdekor. Erősen sérült, restaurált. Alján jelzett: masszába nyomott Fischer J. Budapest és 2021 formaszám. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. m: 27 cm