Number of items: 293

Csavargó figura, festett bisquit porcelán, kopásokkal, apró sérülésekkel. m: 17cm
11346.

3 000 HUF
8,47
9,68
Vegyes porcelán tétel. ( Misa maci, (Moszkvai Olimpia Kabala 1980) porcelán figura, olimpiai ötkarikás logóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, Hollóházi art deco kutya figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm, Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm, Zsolnay labdázó cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 12×3,5×3,5 cm)
11347.

5 000 HUF
14,12
16,13
13
Royal Doulton szecessziós kőedény füles korsó. Jelzett. Apró csorbák. Anglia, London, 1905 körül. m: 21cm
11348.

4 000 HUF
11,30
12,90
Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Felületén kidomborodó, színes zománccal festett keleties virágdekor. Erősen sérült, restaurált. Alján jelzett: masszába nyomott Fischer J. Budapest és 2021 formaszám. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. m: 27 cm
11349.

4 000 HUF
11,30
12,90
18
Szecessziós díszváza, kézzel festett, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, m: 23cm
11350.

4 000 HUF
11,30
12,90
Barokk kagyló alakú porcelán kínáló bronz talpon, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
11351.

4 000 HUF
11,30
12,90
25
Rokokó jelenet, porcelán, jelzett, sérült, 33x23x26 cm
11352.

3 000 HUF
8,47
9,68
27
Szacuma jellegű teás készlet 3 személyes. Kézzel festett kis sérüléssel. Jelzett.
11353.

8 000 HUF
22,60
25,81
Német porcelán hölgy, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
11354.

4 800 HUF
13,56
15,48
Wallendorf porcelán puttó kutyával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11355.

7 000 HUF
19,77
22,58
Metzler Orloff porcelán táncoló kislányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11356.

9 000 HUF
25,42
29,03
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Stan és Pan - Laurel and Hardy, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hüvelykujj ragasztott m: 32 cm
11357.

7 000 HUF
19,77
22,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.