Number of items: 293

Goebel Artis Orbis Claude Monet sorozat 3 porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x11 cm
11286.

9 500 HUF
25,68
27,94
Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország, kézzel festett, jelzett, mázhiánnyal, d: 15 cm
11287.

9 000 HUF
24,32
26,47
19
11288.

8 000 HUF
Biedermeier és Késő Empire, bécsi 2db csésze alj és 1 db tejes kiöntő (fedő nélkül) porcelán, sárga fonddal és aranyozással, szögletes füllel. Jelzett: masszába nyomott 808, 811, 827 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1808, 1811,1827. Csésze alj d.: 13 és 14 cm, kiöntő m: 12 cm (kopott , hajszálrepedt) Egyik aljon felirat: Dune amitié durable. (Egy örök barátság.)
11289.

Biedermeier és Késő Empire, bécsi 2db csésze alj és 1 db tejes kiöntő (fedő nélkül) porcelán, sárga fonddal és aranyozással, szögletes füllel. Jelzett: masszába nyomott 808, 811, 827 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1808, 1811,1827. Csésze alj d.: 13 és 14 cm, kiöntő m: 12 cm (kopott , hajszálrepedt) Egyik aljon felirat: "D'une amitié durable." (Egy örök barátság.)

11 000 HUF
29,73
32,35
20
Meisseni áttört porcelán tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11290.

12 000 HUF
32,43
35,29
Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 825 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1825. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (kopott valamint az aljon apró csorba)
11291.

11 000 HUF
29,73
32,35
19
Gustav Klimt Collection dekoratív díszváza eredeti dobozában. Porcelán, matricás A csók című festmény dekorjával díszítve. Jelzett. Hibátlan állapotban. 7x16x20cm
11292.

5 000 HUF
17
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán plakett, bőr keretben. Matricás, jelzett, hibátlan 14x9 cm (kerettel)
11293.

1 400 HUF
22
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka bőrrel borított fa alapon, kis kopásnyomokkal, d: 8 cm, alap d: 18 cm
11294.

6 000 HUF
Hollóházi Szász Endre (Napfény c. alkotásából részlet) által tervezett mintával díszített porcelán tálka. Matricás, jelzett, kopott, apró karcok. d:15,5 cm
11295.

2 600 HUF
7,03
7,65
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11296.

2 800 HUF
7,57
8,24
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
11297.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF