Number of items: 293

Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás 12 személyes étkészlet pecsenyés, köretes, mártásos, süteményes tálakkal. Kézzel festett, jelzett, a leveses és a süteményes tálon kis sérülés, hiány.
11152.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
200 000 HUF
600,60
719,42
  Add to cart
  Remove
Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással.
11153.

Available
60 000 HUF
180,18
215,83
  Add to cart
  Remove
Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
11154.

Available
50 000 HUF
150,15
179,86
  Add to cart
  Remove
Herendi papagáj, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11155.

48 000 HUF
144,14
172,66
Hammer price:
48 000 HUF
Óherendi mini szerencse malac, kézzel festett porcelán, jelzett, alján apró restaurálással, h:6,5cm. gyűjtői ritkaság.
11156.

10 000 HUF
30,03
35,97
Hammer price:
10 000 HUF
Óherendi A hétmérföldes csizma óriása, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:5,5cm. gyűjtői ritkaság.
11157.

Available
10 000 HUF
30,03
35,97
  Add to cart
  Remove
11158.

Available
36 000 HUF
108,11
129,50
  Add to cart
  Remove
Herendi. Szávoszt Katalin (1941- ): Tündérlány. 2000 Mázas porcelán, jelzett, tűzrepedt, gyari mintadarab. 27x19x12cm
11159.

Available
30 000 HUF
90,09
107,91
  Add to cart
  Remove
11160.

Available
30 000 HUF
90,09
107,91
  Add to cart
  Remove
11161.

Available
20 000 HUF
60,06
71,94
  Add to cart
  Remove
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11162.

Available
16 000 HUF
48,05
57,55
  Add to cart
  Remove
Herendi Nikolaus Lenau (1802-1850) biszkvit porcelán büszt. Jelzett, hibátlan. m: 27 cm
11163.

1 000 HUF
3,00
3,60
28
Hammer price:
9 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.