Art-ceramics
Number of items: 152
2469009
11084
402
Art-ceramics
Other collectibles
Tiszafüredi Miska kancsó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, m: 30 cm
3 000 HUF
2470068
11085
402
Art-ceramics
Other collectibles
3 db Habán másolat kerámia fali tál, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, d: 32 cm
2 400 HUF
2469000
11086
402
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kerámia butéla plasztikus díszítéssel, jelzés nélkül, kis mázrepedésekkel, m: 19 cm
2 000 HUF
2473279
11087
402
Art-ceramics
Other collectibles
2 db telkibányai fali dísztányér, mázas kerámia, jelzett, égetési- és mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 23 cm
3 000 HUF
2391217
11088
402
Art-ceramics
Other collectibles
Habán másolat kerámia korsó, kézzel festett, jelzett, sérült és javított fém fedéllel, m: 25 cm
4 000 HUF
2430009
11089
402
Art-ceramics
Other collectibles
Habán másolat váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm
1 600 HUF
2430002
11090
402
Art-ceramics
Other collectibles
Habán másolat butykos, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 22 cm
2 000 HUF
2425005
11091
402
Art-ceramics
Other collectibles
Habán jellegű kerámia boros kancsó. Tokaji bor szimpózium Budapest felirattal. Jelzett. 27 cm
2 000 HUF
2424925
11092
402
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: magyar népviseletes lány, díszváza. Mázas kerámia, hibátlan 19 cm
2 400 HUF
2430012
11093
402
3400
Art-ceramics
Other collectibles
Habán másolat fedeles edény, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
3 400 HUF
2474419
11094
402
Art-ceramics
Other collectibles
Buricz András jelzéssel, kerámia butélia. Kézzel festett jelzett, hibátlan. m: 14 cm
3 000 HUF
2474480
11095
402
Art-ceramics
Other collectibles
Habán korsó. Múzeumi másolat mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m