10293. 402. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Ősz Dénes (1915-1980): Gyermekek a Balatonnál. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, apró foltokkal, hullámos, 19,5×28,5 cm
Photo of the item taken by : tm