Number of items: 467

Kozák Attila (1949-): PFZ Land art II, 1984. Ofszet, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/8). Lap széle kissé foltos 25x32 cm
10217.

9 000 HUF
25,42
29,03
Kozma Lajos (1884-1948): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és a Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, a lap szélén kis sérülésekkel, 30x23,5 cm
10218.

3 000 HUF
8,47
9,68
Kozma Lajos (1884-1948): Itt az idő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10219.

8 000 HUF
22,60
25,81
Krón Béla (1884-1965): Hamburgi kikötő az argentin Sarmiento és a Berlin hajókkal, 1923. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21,5 cm
10220.

Krón Béla (1884-1965): Hamburgi kikötő az argentin "Sarmiento" és a "Berlin" hajókkal, 1923. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×21,5 cm

5 000 HUF
14,12
16,13
Peter Krüger (?-): Wieso nicht! (Miért nem!), 1988. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 36x51 cm
10221.

9 000 HUF
25,42
29,03
Kulinyi István (1945-): Hírnök II.. Ofszet, papír, jelzett, számozott (100/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm
10222.

6 000 HUF
16,95
19,35
Kun Sarolta (1990- ): Formák és vonalak. Tus-filc, papír, jelzett, felcsavarva, 30×40 cm
10223.

2 000 HUF
5,65
6,45
Kun Sarolta (1990-): Hajnal. Vegyes technika, papír, jelzett, 30x40 cm
10224.

6 000 HUF
16,95
19,35
18
Kurländer István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt (Kecskeméti Művésztelep). Ceruza, papír, jelzett, lap tetején autográf ajándékozási sorokkal 1931-ből, foltos, üvegezett fa keretben, 31,5×20 cm
10225.

9 000 HUF
25,42
29,03
Láta László (1938-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott. Fa keretben. 40×70 cm
10226.

9 500 HUF
26,84
30,65
30
Láta László (1938-): Rosenthal váza almákkal. Olaj, farost. Jelzett. 50x60cm Sérült fa keretben.
10227.

15 000 HUF
42,37
48,39
Legéndy József (1927-2007): Katonák napfényben. Tempera, ceruza, karton. Jelzés nélkül. 37x37 cm
10228.

8 000 HUF
22,60
25,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.