10481.
402. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar népművész alkotása: Társaság. Halina kép, kartonon. Foltos, kissé sérült. Korabeli üvegezett, kopott fa keretben. 75x100 cm