Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 287

Olvashatatlan jelzéssel, Orientalista festő: Bazár. Akvarell, papír. Jelzett. 39x29cm. Szép korabeli szecessziós üvegezett fa keretben. (apró sérülésekkel)
10472.

10 000 HUF
30,03
35,97
Hammer price:
16 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gömbös Gyula miniszterelnök karikatúrája. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 31x23 cm
10473.

6 000 HUF
18,02
21,58
11
Hammer price:
13 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: gróf Bethlen István (1874-1946) karikatúrája. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm
10474.

6 000 HUF
18,02
21,58
Hammer price:
28 000 HUF
10475.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
60,06
71,94
  Add to cart
  Remove
Jelzés nélkül: Balatoni halászok. Tus, papír. 28x39cm. Sérült. Üvegezett sérült fa keretben.
10476.

18 000 HUF
54,05
64,75
Hammer price:
19 000 HUF
10477.

Available
30 000 HUF
90,09
107,91
  Add to cart
  Remove
10478.

Available
15 000 HUF
45,05
53,96
  Add to cart
  Remove
10479.

Available
18 000 HUF
54,05
64,75
  Add to cart
  Remove
10480.

Available
18 000 HUF
54,05
64,75
  Add to cart
  Remove
10481.

Available
9 000 HUF
27,03
32,37
  Add to cart
  Remove
Olvashatatlan (Glatter?) jelzéssel: Varró lány. Olaj, vászon. Üvegezett fa keretben, 50x40 cm
10482.

14 000 HUF
42,04
50,36
Hammer price:
14 000 HUF
10483.

Available
9 000 HUF
27,03
32,37
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.