Ex libris - small-graphics

Number of items: 18

3 db ex libris mappa: Mohács az ex libriseken. 12 db ex libris klisé mappában., Madách Ez ember tragédiája, Buday György fametszeteivel. Ex LIbris Évald Okass
10760.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
12,01
14,39
  Add to cart
  Remove
Vegyes exlibris tétel, 10db. Különféle nyomótechnikákkal, 9,5x6,5 cm és 15x21 cm közötti méretben.
10761.

800 HUF
2,40
2,88
Hammer price:
800 HUF
10762.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
10763.

Available
1 000 HUF
3,00
3,60
  Add to cart
  Remove
1966 Magyar kisgrafika 1966. 4 db fa- és 6 db linómetszet (Fery Antal, Gacs Gábor, Gyulay Líviusz, Jurida Károly, Perei Zoltán, Rozanits Tibor, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos), összesen 10 db, jelzettek. Bp., 1966., Zeneműnyomda, 8 p. + 10 t. Kiadói papírmappa, lapméret: 29x20 cm. Számozott (76./300) példány.
10764.

1 800 HUF
6,47
Hammer price:
1 800 HUF
10 db külföldi ex libris, vegyes technikákkal
10765.

2 600 HUF
7,81
9,35
Hammer price:
2 600 HUF
10766.

2 600 HUF
7,81
9,35
Hammer price:
3 600 HUF
Kopasz Márta (1911-2011): Sárkányölő Szent György. (Kopasz Márta kiállítása). Linómetszet, papír, jelzett. 13x9 cm
10767.

Available
1 800 HUF
6,47
  Add to cart
  Remove
3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján terv: László Gyula felirattal. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm
10768.

3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján "terv: László Gyula" felirattal. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm

1 800 HUF
6,47
16
Hammer price:
3 800 HUF
Szemadám György (1947-): Ex libris Hoppál Mihály. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. 12x8 cm
10769.

1 400 HUF
4,20
5,04
Hammer price:
1 400 HUF
7 db magyar és külföldi ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György, 2 db. Fametszet, papír, jelzett. stb. Egyik lap tetején sérült
10770.

2 000 HUF
6,01
7,19
Hammer price:
2 000 HUF
Bánsági András (1934-1993) grafikái. 18 db linómetszet- Dedikált mappában
10771.

Available
2 000 HUF
6,01
7,19
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.