Engravings

Number of items: 76

cca 1840 2 db metszet a Les Bals Masques sorozatból: Les Apprets du Bal és Le retour du bal masque. Litográfia, papír. Jeleztt a litográfián. Hajtásnyommal, egyik lap szélén kisebb szakadással. 25x21 cm
10842.

6 500 HUF
18,36
20,97
Pillangók és hernyók, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 29x19 cm, keret: 37x32 cm
10843.

2 000 HUF
5,65
6,45
Kilátás a folyóra, Színezett, jelzett kínai fametszet 9x12 cm
10844.

1 000 HUF
2,82
3,23
Ausländische Cikaden (külföldi kabócák), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22x14 cm, keret: 34x26 cm
10845.

1 600 HUF
4,52
5,16
Seidenspinner (selyemhernyók), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22x14 cm, keret: 34x26 cm
10846.

1 600 HUF
4,52
5,16
Ausländische Zirpen, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22x14 cm, keret: 32x24 cm
10847.

1 600 HUF
4,52
5,16
Úr és szolga találkozása egy építkezésnél, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22,5x28,5 cm, keret: 33x39 cm
10848.

2 000 HUF
5,65
6,45
Helmkasuar (sisakos kazuár), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 15x20 cm, keret: 27x33 cm
10849.

2 000 HUF
5,65
6,45
Epiphyten, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, Meyers Konv. Lexikon, 22x28 cm, keret: 34x40 cm
10850.

1 600 HUF
4,52
5,16
Katzenrassen (macskafajták), színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 21x28 cm, keret: 33x40 cm
10851.

2 000 HUF
5,65
6,45
Glasmalerei, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, Meyers Konv. Lexikon, 22x28 cm, keret: 24x35 cm
10852.

2 000 HUF
5,65
6,45
Eine Australierfamile von Neu-Südwales, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22x14 cm, keret: 32x24 cm
10853.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.