Engravings

Number of items: 76

cca 1870-1900 Morelli Gusztáv (1848-1909): Ferenc József koronázása Budán. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm
10830.

3 000 HUF
8,47
9,68
Növények, virágok. Színes metszet, papír. XIX. sz. Üvegezett fa keretben, 25×17,5 cm
10831.

3 000 HUF
8,47
9,68
W.H. M. Farlane (?-?), XIX. sz.: Magyar viselet (Hungary). Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 20×12,5 cm
10832.

3 000 HUF
8,47
9,68
cca 1850-1890 Rusz Károly (1811-1899) metszése, Haske rajza után: A Dugana vagy harmincad-épület Velencében. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 12×19 cm
10833.

3 000 HUF
8,47
9,68
cca 1870-1900 Morelli Gusztáv (1848-1909): Ferenc József koronázási esküje 1867-ben. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm
10834.

3 000 HUF
8,47
9,68
William Colley Wrankmore (1836-1858): Gretna Green, metszet, foltos, szélein szakadások, hajtott, 13×16 cm
10835.

1 600 HUF
4,52
5,16
10836.

9 500 HUF
26,84
30,65
10837.

9 500 HUF
26,84
30,65
cca 1840-1860 18 db főként német területeket bemutató metszet (der Schreckenstein, Paulinzella, Ruins of Falkenberg, stb.), 13×19 cm
10838.

4 000 HUF
11,30
12,90
10839.

65 000 HUF
183,62
209,68
10840.

75 000 HUF
211,86
241,94
cca 1800 Porto látlóképe. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 37,5x62 cm / View of Porto. Coloured etching on paper. Unsigned. Cut. 37,5x62 cm
10841.

14 000 HUF
39,55
45,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.